Vložit inzerát

Inzerujte bez realitky na 60-ti realitních serverech najednou.


Co na vás číhá v nabídce levných pronájmů bytů v Brně?

levny_pronajemJste studentem a hledáte si levný pronájem bytu v Brně na nový semestr? Nechcete za něj však dávat celé měsíční kapesné od rodičů? Těšíte se totiž na samostatný, bezproblémový, mladý studentský život, který si chcete užít se vším všudy? Nebojte se! V Brně rozhodně levné pronájmy najdete! Jelikož je zde spousta studentů a mladých rodin, majitelé bytů už od prvopočátku počítají s tím, že musí cenu za pronájem bytu stanovit dostatečně nízko, aby jim byty nakonec nezůstaly ladem.

Levný pronájem bytu v Brně? Nemusí být úplně levný!

Levných pronájmů je pak aktuálně na realitním trhu několik stovek. Většinou se všechny dostanou na nejrůznější portály s nemovitostmi a s realitami, takže není žádný problém si je vyhledat a pěkně se v nich zorientovat. Jen to chce pořádně vybrat. Nemusí být totiž levný podnájem, jako levný podnájem. Někde sice najdete, že za pronájem bytu v centru Brna budete platit pouze několik tisíc korun měsíčně, ale taková nabídka může mít hned několik háčků.

pronajemJaké háčky mívají pronájmy v Brně?

Prvním z nich může být nezapočítání dalších nákladů. Například částka tři tisíce měsíčně za byt 2+1 v centru Brna nemusí být vůbec kompletní. Nemusí být v ní uvedeny paušální částky za elektřinu, vodu a plyn. To pak samotnou částku může až zdvojnásobit. Dalším háčkem může být velikost, dispozice a kvalita bytu. Můžete totiž najít nabídku pronájmu bytu o dispozicích 2+1 za tři tisíce měsíčně, ovšem tento byt nebude vůbec nijak zařízen, nebude zde zaveden internet a ani s klasickým zařízením, jako je koupelna, to nemusí být zrovna slavné. Na druhou stranu můžete najít nabídku pronájmu bytu sice o dispozicích 1+1 za tři tisíce měsíčně, který ale bude kompletně a krásně zařízen a bude prakticky ihned možné se do něj nastěhovat. V neposlední řadě může být háčkem v ceně za pronájem bytu jeho velikost. I na tu se dívejte, abyste nakonec neprožili studentská léta v malém kamrlíku.