Vložit inzerát

Inzerujte bez realitky na 60-ti realitních serverech najednou.


Jak si pronajmout byt v Brně bez realitky?

Každý to zná – pokud využijete služeb realitní kanceláře, budete si muset za všechno tučně připlatit. Pokud však otáčíte každou korunu a už tak si chcete najít pronájem bytu v Brně co možná nejlevnější, rozhodně se na realitku neobracejte. Zbytečně tak vyhodíte peníze, které ani nemusíte nikomu dávat, jelikož služby, které za ně dostanete, si jednoduše obstaráte i vy sami. Takže se rozhodně hledání pronájmu bytu bez realitky v Brně nebojte! A jak na to?

realitkaPronájem bytu bez realitky Brno

Aby bylo vaše hledání, následné vybírání a nakonec i podepisování smlouvy pronájmu bytu v Brně bez jakékoliv pomoci realitní kanceláře úspěšné, musíte postupovat podle několika jednoduchých kroků. V prvé řadě si sepište všechny vaše požadavky na pronájem na papírek. Napište si, jakou cenu jste ochotni za pronájem měsíčně dávat, jak by měl být pronájem situovaný, jak by měl být daný objekt velký a v neposlední řadě, kde by měl být umístěn. To vše vám hledání velice usnadní. Za druhé si vyhledejte co nejvíce realitních portálů a postupně do nich zadávejte vaše sepsané požadavky. Jeden po druhém realitním portálu pořádně projděte a všechny relevantní nabídky si někde zakládejte či ukládejte. Klidně mějte uložených více nabídek, než kolik jste na počátku vůbec chtěli. Nakonec si všechny nabídky ještě jednou otevřete a projděte postupně jednu po druhé. Pokud si s některými nebudete jisti, zavolejte či jinak kontaktujte jejich majitele a nechte se informovat o detailech. To se již dostáváme k dalšímu kroku hledání.

Osobní návštěva reality v Brně

Dalším krokem bude určitě osobní návštěva dané reality. Musíte totiž vědět, do čeho jdete. Dopředu se tedy domluvte s majiteli těch nejzajímavějších nabídek pronájmů a navštivte minimálně dvě, nejlépe více nabídek, které se vám nejvíce zamlouvaly. Ostatní nabídky si ale stále nechávejte v záloze.

Po osobní návštěvě reality

Po osobní návštěvě daného objektu vás čekají dva možné kroky. Buď už sepíšete smlouvu o pronájmu bytu v Brně, nebo ještě navštívíte další byty. Rozhodně však svoje rozhodnutí neukvapujte a pořádně si všechno promyslete!